New Wave Tattoo and Gallery

Jsme tu protože nás naše práce baví! Pojďte se bavit s námi a společně vytvoříme originál přímo pro Vás! Máme skvělé a originální návrhy, kterým rády vdechneme život do Vaší kůže. Tetování je naše radost a největší koníček. Jako salón si zakládáme na profesionálním, zato otevřeném a kamarádském přístupu. Prioritou je pro nás potěšit Vaše těla i duše, perfektně odvedená práce a spokojený zákazník.

Zároveň se u nás můžete pokochat vystavenými díly, které nejenže zdobí stěny salónu, ale jejich prodejem chceme pomoci jejich tvůrcům, ať už ostříleným umělcům nebo začínajícím nováčkům. Vystavovat u nás může každý, třeba i Vy - budeme jedině rádi.

Elis

Tetuji od roku 2013. Začátky byly dosti punkové a jak už to tak bývá, všechny tehdejší tetování vznikaly v obýváku na gauči a bylo to super! Baví mě hlavně exprese, vtipné tetování a další originální náměty, které můžu vytvořit a pojmout po svém. Má tvorba je snad každý měsíc jiná, což beru jako vývoj, za který jsem ráda - nerada se mantinelizuju a škatulkuju. Snažím se nacházet si svou vlastní cestu. Co se motivů týče, jde mi především o osobité pojetí jednotlivých nápadů pro každého, kdo se za mnou chystá pod jehlu. Mimo jiné miluju hudbu, především 60', 70' a v poslední době si ujíždím na 80' - nejvíc mě přitahuje tehdejší underground, ze kterého na mě dýchá dobová melancholie.

Nadi

Specializuji se na linear tattoo, lines tattoo, black and white tattoo a dotwork. Mám vystudovanou uměleckou VŠ LNAM, kreslím od osmi let. Začala jsem tetovat v roce 2015 , pracovala jsem ve studiích v Polsku a na Ukrajině.

Deni

Jsem věčnej optimista a miluju tetování – ty co mám, i ty co dělám. Všechny.
BAVÍ MĚ TO A CÍTÍM SE V TOM “VE SVÉ KŮŽI”. Určitě ten pocit znáte

Aktivní tvorbě handpoke tetování se věnuji od června 2016. Nejvíc mě baví ženské, jemné motivy v minimalistickém stylu s barevnými detaily. Ať už to jsou kytky, texty, zvířátka nebo linky. Vybírat můžete z volných motivů a ráda zpracuji i vaši představu, myšlenku do obrázku.

Podrobnosti o handpoke tetování najdete na mé stránce www.deniteckuje.cz

Sobol

Strojek jsem poprvé dostal do ruky před dvěma lety a od té doby je to pro mě srdeční záležitost a nedílná součást života. Styl nemám úplně vyhraněný, ale nejvíce mě baví blackwork, linky, dotwork, sketche a není mi cizí ani oldschool a abstrakce. Miluju pozitivní lidi a snažím se i do své práce dávat a rozdávat pozitivní energii dále. Jsem společenský tvor, který se rád zajde pobavit s přáteli, mám rád hudbu a samozřejmě moc rád kreslím...

Kazisvět

Kreslím v podstate celý život, ilustrujem 3 roky a tetovaniu som sa začal venovať približne pred rokom. Tvorím veci, ktoré ma bavia. Vtipných kostlivcov, veľa lebiek, tragikomické situácie a iróniu života. Sem-tam vymyslím tetovanie spojené s európskym folklórom alebo s (ne)populárnymi memes, no zo svojho štýlu moc nevybočujem. Tetujem predovšetkým ignorantský linework čiernou farbou.
Inšpiráciu nachádzam všade okolo, jednoducho dostanem nápad a ten potom rozvíjam do ilustrácie alebo návrhu na tetovanie. Mám rád hudbu, filmy, videohry, výberovú kávu a dobre víno.

Síďa

Starám se o chod studia.


New Wave Tattoo and Gallery

Address:
New Wave Tattoo and Gallery
Sochařská 6,
Praha 7, 170 00Top